sasa nato9 srpski film benveneto sale444 zvezda 7777

Remi u Humskoj, Partizan ima šanse

izvor: agencije  foto:                                                                                               23.08.2018.

PART-BESIK

Fudbaleri Partizana odigrali su nerešeno protiv Bešiktaša 1:1 u prvom meču plej-ofa za plasman u Ligu Evrope.

Ekipa Zorana Mirkovića je odlično otvorila duel u Humskoj i posle nekoliko uvodnih šansi i brze igre na startu meča, crno-beli stigli su do vođstva u 14. minutu. Beogradski tim je poveo golom Rikarda Gomeša, kome je asistirao Zakarić, a ovaj glavom sproveo loptu u mrežu istanbulske ekipe.

Ipak, slavlje crno-belih navijača nije dugo trajalo. Sličnim pogotkom Bešiktaš je stigao do izjednačenja već u 15. minutu. Vredan gol u gostima za Bešiktaš postigao je Arslan u 15. minutu.

Gosti su posle "hladnog tuša" u režiji Arslana više držali loptu u svom posedu, ali bez konkretne šanse za promenu rezultata.

Šansu da povede Bešiktaš je imao preko Larina, koji je odlično šutirao iz slobodnog udarca u 36. minutu, ali je golman Stojković bio na pravom mestu i sačuvao gol tima iz Humske.

Do kraja prvog dela igre turski tim je imao još nekoliko šansi, ali promene rezultata nije bilo.

Drugo poluveme obeležila je mnogo sporija igra oba tima, vodila se velika borba uglavnom po sredini terena. Partizan je na startu drugog dela igre imao inicijativu, ali su gosti uspeli da izdrže napade Partizana.

Utakmicu je obeležio i nemili događaj krajem prvog poluvremena, kada je jednom od navijača pozlilo. Lekarska ekipa je odmah reagovala, a zatim i odvezla navijača sa stadiona.

Revanš meč istanbulskih i beogradskih crno-belih na programu je 30. avgusta od 20 časova.

Krstajićev spisak za početak Lige nacija: Koralov i Matić predvode “orlove”

Bez golova u Beogradu: Tiha "nula" za nadu/Milojević: Bez straha u revanšu

Partizan pobedom "overio“ plasman u plejof kvalifikacija za LE

Zvezda u plej-ofu za Ligu šampiona

Zvezda kažnjena sa dve utakmice bez navijača u Evropi/Džajić razočaran: UEFA je preterala!