Banner468x60-naslovna-drugi Banner468x60-naslovna-drugi Banner468x60-naslovna-drugi Banner468x60-naslovna-drugi Banner468x60-naslovna-drugi Banner468x60-naslovna-drugi Banner468x60-naslovna-drugi Banner468x60-naslovna-drugi Banner468x60-naslovna-drugi

grad zastave1 beda
zso novac nagrade bezbednost na internetu rale muslin00

Second Second Second Second Second Second Second Second

odbojka111 Srbija pobedom počela nastup na Evropskom prvenstvu

Odbojkašice Srbije pobedile su Češku (25:22, 25:16, 25:23) na startu Evropskog prvenstva u Azerbejdžanu i Gruziji. dalje

Srbija-Belgija Odbojkaši Srbije: Zaslužili smo medalju/Odbojkaši osvojili bronzu na Evropskom prvenstvu/Grbić ponosan na igrače: Smogli su snage da se vrate

"Čestitao bih momcima, jer je posle sinoćnjeg poraza od Nemaca sa 3:2, posle vođstva od 2:0, bilo izuzetno teško vratiti se psihički. Sinoć je bila jako tužna atmosfera. dalje

majdov Majdov: Presudni su karakter i srce!

Iz  emigracionog centra na svetski tron! Čudesnu sudbinu doživeo je osvajač prvog zlata sa planetarnih šampionata u istoriji našeg džudoa. dalje

spanovic55 Španovićeva odbranila titulu u Dijamantskoj ligi!

Srpska atletičarka Ivana Španović odbranila je titulu u Dijamantskoj ligi sjajnim skokom u poslednjoj seriji na velikom finalu u Briselu. dalje

nikola44 Srbija bez finala EP: Odbojkaši posle 2:0 poraženi od Nemačke, za bronzu sa Belgijom

Ni 2:0 u setovima, ni dve meč lopte, ni 10:8 u taj-brejku nisu bili dovoljni da odbojkaši Srbije izbore finale EP u Poljskoj. dalje

kovacevic Srbija u polufinalu Evropskog prvenstva!/ Nikola Grbić prezadovoljan igrom: Još smo jači

Odbojkaška reprezentacija Srbije plasirala se u polufinale Evropskog prvenstva u Poljskoj pobedom nad Bugarskom u tri seta. dalje

odbojka_666 "Orlovi" sanjaju polufinale

Odbojkaši igraju najvažniji meč na 30. Evropskom prvenstvu, jer se u četvrtfinalu u Krakovu sastaju sa Bugarskom. dalje

srbija-finska Srbija u četvrtfinalu Evropskog prvenstva

Odbojkaška reprezentacija Srbije pobedila je u trećem kolu A grupe selekciju Finske sa maksimalnih 3:0 (25:20, 25:18, 34:32) i plasirala se u četvrtfinale Evropskog šampionata. dalje

odbojkasi_6 EP: Srbija se izvukla protiv Estonije/Grbić: Moralno važnija pobeda nego nad Poljskom

Izabranici Nikole Grbića do trijumfa u Gdanjsku su došli sa 25:23, 16:25, 21:25, 25:20, 15:12, posle dva sata i 22 minuta igre. dalje

Bronza Srbija Tomićević i Zorić svetski prvaci

Aktuelni olimpijski i evropski vicešampioni osvojili su najsjajnije odličje na najprestižnijem takmičenju u ovom sportu. dalje

odbojka22 EP: Srbija ućutkala Poljake pred 65.000 gledalaca

Odbojkaška reprezentacija Srbije slavila je na stadionu u Varšavi maksimalnim rezultatom protiv domaćina i aktuelnog svetskog prvaka u prvoj utakmici Evropskog prvenstva koje se održava u Poljskoj . dalje

odbojkasi4 Odbojkaši otputovali u Varšavu: Nikad teži put do postolja

Jovović: Naše ambicije su najviše. Luburić: Ambicija nam je da napadnemo zlato. U našoj grupi još Finci i Estonci. dalje

juniori srbije Mladi vaterpolisti treći na svetu

Srpski talenti su uspešno završili svetsko prvenstvo. U uzbudljivoj, borbenoj utakmici pobedili su odličan tim Mađarske 12:11 i osvojili bronzanu medalju. dalje

ivana1 Španovićeva bez medalje u Londonu/Žalba odbijena - Ivana ostaje četvrta/Ivana: Ovo su normalne stvari u sportu

Srpska atletičarka Ivana Španović nije uspela da osvoji medalju večeras na Svetskom prvenstvu u Londonu, pošto je u finalu zauzela četvrto mesto. dalje

Anic SP u Londonu: Kraj za Amelu i Lazara

Svetsko prvenstvo u Londonu je večeras počelo, a dvoje srpskih takmičara je završilo takmičenje - Amela Terzić i Lazar Anić. dalje

spanovic Srbija sa osam predstavnika u Londonu: Ivana za prvo svetsko zlato

Bronzane medalje Španovićeve i Bekrića na Svetskom prvenstvu u Moskvi 2013. bile su startni pucanj eksplozije srpske atletike. U tom talasu osvojeno je 12 medalja na najvećim takmičenjima, od čega je naša rekorderka u skoku udalj uzela devet uzastopnih. dalje

savic77 Savić u Zvezdi: Zagorčavam sebi život…

Plan je pre svega da se stabilizuje rad sa mlađim kategorijama, da se generacijski isprati određeni deo momaka, da se stručni štabovi stave u funkcionalno stanje kluba, kaže Dejan Savić. dalje

srb-gre Srbija pobedom nad Grčkom osvojila bronzu!

Vaterpolo reprezentacija Srbije osvojila je bronzanu medalju na SP u Budimpešti pošto je u meču za treće mesto pobedila Grčku sa 11:8 (5:3, 1:2, 3:3, 1:1). dalje

second_buttonsecond_buttonsecond_buttonsecond_buttonsecond_buttonsecond_buttonsecond_buttonsecond_buttonsecond_buttonsecond_buttonsecond_button