Hier Lesen

website translator plugin

prime_button

Marjanović i Šljukić osvojili 10. mesto, zlato Hrvatskoj/Beđik i Vasić četvrti u B finalu, ukupno 10. mesto

izvor: agencije  foto: tanjug                                                                                                     11.08.2016.

marjanovic1

Marjanović i Šljukić osvojili 10. mesto, zlato Hrvatskoj

RIO DE ŽANEIRO - Srpski veslači Marko Marjanović i Andrija Šljukić zauzeli su danas četvrto mesto u B finalu dubl skula, što im je ukupno donelo 10. mesto na Olimpijskim igrama u Riju.

Marjanović i Šljukić ostvarili su vreme 7:03,13 i ponovili rezultat Nenada Beđika i Miloša Vasića, koji su prethodno takođe zauzeli 10. mesto.

Zlato u dubl skulu osvojili su Hrvati Martin i Valent Sinković sa vremenom 6:50,28.

Beđik i Vasić četvrti u B finalu, ukupno 10. mesto

RIO DE ŽANEIRO - Srpski veslači Nenad Beđik i Miloš Vasić zauzeli su danas četvrto mesto u B finalu, što im je ukupno donelo 10. mesto na Olimpijskim igrama u Riju.

Srpski veslači ostvarili su vreme 7:04,71.

Zlato u ovoj disciplini ubedljivo su osvojili Novozelanđani Erik Marej i Hamiš Bond sa vremenom 6:59,71.

andjusic

Maksimović Anđušić 19, Arsović 28. u kvalifikacijama

RIO DE ŽANEIRO - Srpske reprezentativke u streljaštvu Ivana Maksimović Anđušić i Andrea Arsović nisu uspele da se plasiraju u finale Olimpijskih igara u Riju u disciplini puška trostav na 50 metara.

Maksimović Anđušić, koja je na Igrama u Londonu u istoj kategoriji osvojila srebrnu medalju, u kvalifikacijama je zauzela 19. mesto, dok je Arsović završila kao 28.

Maksimović Anđušić je ostvarila rezultat od 578 krugova, a Arsović 573.

Plasman u finale obezbedile su najboljih osam takmičarki.

RIO: Soro blistao, Brazil savladao Srbiju/Amerikanke prejake, prvi poraz srpskih odbojkašica u Riju

Divac: Verujem da ćemo biti uspešniji nego u Londonu/Kolašinac: Finale je najmanje što očekujem u Riju/Veličković i Arunović bez polufinala

Odbojkašice Srbije bolje od Portorika/Srpski vaterpolisti odigrali nerešeno sa Grčkom/Crevar bez polufinala, osvojila 27. mesto na 200 mešovito

RIO: Stjepanović bez finala, završio na 13. mestu/Veličković sedma u finalu vazdušnim pištoljem/Udovičić: Kosovo na OI pokazuje da politika postoji u sportu

RIO: Odbojkašice na startu bolje od Italijanki/Remi vaterpolista Srbije i Mađarske na startu OI