Hier Lesen

www stranac.net

prime_button

Srebro za srpski četverosed u Račicama/Torubarov osvojio srebro na Svetskom kupu u Račicama

izvor: agencije  foto:  tanjug                                                                                                         29.05.2016.

veslanje

Srebro za srpski četverosed u Račicama

RAČICE - Srpski četverosed u sastavu Nebojša Grujić, Marko Novaković, Vladimir Torubarov i Marko Dragosavljević osvojio je danas srebrnu medalju u trci na 200 metara na Svetskom kupu za kajakaše u Račicama.

Srpska posada do medalje je stigla u vremenu 30, 327 sekundi, što je samo 0, 062 sporije od prvoplasirane posade Italije, dok je bronza je pripala posadi Kanade.

Ranije danas Torubarov je osvojio srebrno u jednosedu na 500 metara.

Srbija je ukupno osvojila tri medalje, jer su sestre Nikolina i Olivera Moldovan bile bronzane u trci na 500 metara.

Torubarov osvojio srebro na Svetskom kupu u Račicama

RAČICE - Srpski kajakaš Vladimir Torubarov osvojio je srebrnu medalju u kajaku jednosedu na Svetskom kupu u češkim Račicama.

Torubarov je do medalje u stigao u vremenu 1:37,984 sekunde.

Zlato u K1-500 pripalo je Dancu Reneu Poulsenu (1:37.629), dok je bronzu osvojio Kanađanin Adam Van Koverden (1:39.340)

Takmičenje u Račicama u jednosedu na 200 metara, Marko Novaković završio je na šestom mestu u A finalu, dok je Marko Dragosavljević u B finalu doveslao do sedmog mesta.

Vaterpolistima Partizana dupla kruna

Odbojkašice dobile teške protivnike u Riju

Stjepanović drugi na EP: Hteo sam brže i bolje!

Srbija pobedom u Španiji izborila plasman na finalni turnir Svetske lige

Srpsko zlato mnogo vrednije od nemačkog

"Kraljica" čak 70 dana u "Areni": Generalna proba biće Srbija open

Srbija u trećem šeširu žreba u kvalifikacijama za EP/Okupili se rukometaši, Šešum novi kapiten

Trijumf rukometašica Srbije u Češkoj

Svečano otvorena atletska dvorana u Beogradu: Ivanin let pred Novakom

Srpski strelci se vratili sa EP: Ovo je naše najuspešnije takmičenje

Dragica Đurić, zasad, ne računa na kvartet najboljih: Da odemo na EP i povratimo uzdrmani “kult” reprezentacije

OKS: Sastanak sa predstavnicima Saveza o Zika virusu

Zakon o sportu stupio na snagu

Crvena zvezda izbačena iz regionalne vaterpolo lige

Kovačević: Za istoriju; Mali: Navijači, napunite Arenu

Nikolić: Veliko interesovanje sportista za Beogradski maraton

Mali: Imamo mlade i sposobne ljude, bićemo pravi domaćini

Više hiljada ljudi dočekalo srpske vaterpoliste ispred Skupštine grada: Zajedno da ostvarimo olimpijski san

Vaterpolisti Srbije odbranili titulu prvaka Evrope/Crnogorci besni na sudije: Ako je trebalo ovako Srbija da osvoji zlato...