second_button second_button second_button second_button second_button second_button second_button second_button

prime_button

Poraz futsal reprezentacije u Portugaliji, ništa od plasmana na SP

izvor: agencije  foto: vn                                                                                                            12.04.2016.

rikardinjo

LISABON - Futsal reprezentacija Srbije nije uspela da se plasira na prvenstvo sveta u Kolumbiji, pošto je večeras u revanšu baraža poražena od Portugalije 2:1 (0:0).

Portugalci su istim rezultatom slavili i u prvom meču u Beogradu.

Golove za Portugaliju postigli su Kardinal u 24. i Tijago Brito u 32. minutu, dok je strelac za Srbiju bio Darko Ristić u 26. minutu.

Srbija je u finišu meča igrala sa fudbalerom manje zbog isključenja Slobodana Rajčevića, a golman Miodrag Aksentijević odbranio je dva kaznena udarca - Rikardinju i Kardinalu.

Svetsko prvenstvo u Kolumbiji, na kojem će učestvovati 24 selekcije, održaće se od 10. septembra do 1. oktobra.

FK Partizan: Odlaganje Skupštine zbog rezultata tima

Terzić : Evropa već u aprilu!

OFK Beograd: Nevini smo; Aleksić: Mogu i na poligraf; Simović: Jedva čekam istragu

Kolarov doneo minimalni trijumf Srbije u Talinu

FS S dostavio prijave protiv Spartaka, Donjeg Srema i OFK

Futsal reprezentacija veruje u plasman na SP: Ništa još nije gotovo

Poraz Srbije u Poljskoj

Četiri debitanta na Ćurčićevom spisku: Ovo je najbolje što Srbija trenutno ima

UEFA: Namešten meč između Spartaka i OFK Beograda?

Karadžić i Kokeza: Sumnja u rad sudijske komisije/Partizanu dve utakmice bez publike i milion dinara kazne

Zvezdi 150. derbi, Vijeira ponovo presudio

Poraz Srbije protiv Kazahstana, medalja ostala san

Umro Slobodan Santrač

Rusija u finalu, Srbija pala posle produžetaka

Simić za prvo polufinale Srbije u istoriji

Sjajna Srbija nadigrala Portugaliju u Areni

FSS se kandiduje za domaćina U19 prvenstva Evrope/FIFA: Srbija napredovala, deli 51. mesto sa Jamajkom/Izbori u FS S odloženi za kraj maja ili početak juna

Svečano otvoreno EP u futsalu u Areni/Srbija nadigrala Sloveniju na startu EP

Počinje EP u futsalu, Srbija na startu protiv Slovenije

Nema krize u srpskom fudbalu, uprkos hronično praznim kasama

Reakcije u klubovima na odluku o odbacivanju sumnji o nameštanju utakmica: Bitna je samo Zvezda

Ćurković: Partizan će voditi mladi ljudi koji vole ovaj klub

Tomić: Osećam veliki ponos, uzbuđenje i odgovornost

Popović podneo ostavku: Odlazim iz moralnih razloga